Astroloogia

Sobivuse horoskoop 10€

Väga oluline on inimsuhetes sobivus. Kaasa või sõbra valikust sõltub 90% meie saatusest - iseenda, perekonna ja laste õnn.

Kahjuks väga sageli abielluvad või loovad suhte inimesed, kes oma vahel üldse ei sobi, sest tähtsamad taevakehad on vastanduses ehk pinges. Päikeste ja Kuude pinge korral pole pikka kooselu ja pereõnne loota. Selliseid vigasid on võimalik ära hoida, kui õigel ajal uurida astroloogilist sobivust. Abielluda ilma astroloogilise sobivuse (sünastrilise) uuringuta on sama, mis pimedas auku hüpata.

Sünastria on iidne astroloogiline õpetus, mis uurib inimeste vahelist sobivust. Kahjuks on valdav enamus võrgus või smsiga pakutavatest teenustest täielik bluff, numeroloogia või nimede põhjal antud hinnangud on pinnalised või täiesti valed - sageli teevad neid arvutid.

Sobivuse uuring on peamiselt suuline (msn, skype, vähemalt pool tundi), soovi korral ka 1 lehekülg kirjalikult, sisaldades kaaslase üldist iseloomustust ja kahe horoskoobi vahelisi tähtsamaid nurkasid ja nende mõjusid ning sobivuse kokkuvõtet, kus on protsentuaalselt hinnatud sobivust või sobimatust. Valmib 1-2 päevaga või lausa samal õhtul, kui on aega kohtuda skype vahendusel.

Enne, kui võtad naise või lähed mehele - uuri sobivust!

Kui soovid sobivuse horoskoopi, saada kahe inimese sünni ajad (vähemalt päev, kuu ja aasta), oma kontaktid ja ettemaks: dharmakirjastus@gmail.com

 

Erik Arro

Tähetark Erik Arro teeb astroloogilisi horoskoope, ravib nõeltega tubaka ja alkoholi sõltuvust (25€), teeb massaaži (25€) ja korraldab ka iidset põletusmatust vabas looduses.

 

Isiku horoskoop 30€

Erik on õppinud astroloogiat Eesti parimate astroloogide juures, Igor Mangi ja Taimi Uuesoo juures, ning tegeleb tähetarkusega juba 1998. aastast.

Isiku horoskoop tuleb kirjalik ja umbes 20 lk pikk, sisaldades kõiki taevakehade paigutusi märkides ja majades ning omavahelisi nurkasid. Tähtaeg 2-3 nädalat.

Astroloogiline uuring näitab isiku iseloomu, jõudu, vaimseid võimeid, valdkondasid, milles võib olla edukas ja andekas. Samuti pingeid, nõrkusi ja puudusi. Horoskoop annab võimaluse enda või teise inimese tundma õppimiseks. Enda tundmine on aluseks vaimsele arengule ja õnnele.

Kui soovid tellida isiku horoskoopi, saada sünni aeg (päev, kuu ja aasta, kasuks tuleb ka kella aeg ja sünni linn), oma kontaktid ja ettemaks: dharmakirjastus@gmail.com

Erik Arro ennustas ette dollari ja majanduse languse USA-s, kuna Pluuto ehk surma taevakeha oli vastanduses dollariga 2007-2008 aastal. Sellele järgnes kohe Pluuto vastandus USA enda horoskoobiga (Veenuse, Jupiteri ja Päikesega), pinged ja hädad jätkuvad ning tipnevad 2015 aastal (Pluuto vastandus Päikesega), mis on USA-le kõige raskem. Sarnane väga raske seis oli ka eurol (Pluuto ühendus euro horoskoobiga), kuid selle raskem aeg peaks juba mööda saama. Kuid USA ja NATO sõjad ja nendest tulenevad hädad ja rahapuudus võib alla tõmmata ka Euroopa ja isegi kogu maailma majanduse. Kolmanda Maailmasõja lõppu veel ei paista.

Esikülg   Raamatud   Kontakt